Patch paneli, kućišta i dodaci

Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po:
Splace kaseta za 24 vlakna
Splace kaseta za 24 vlakna..
1.204,94 Din
sa PDV-om: 1.204,94 Din
FO Panel napunjen sa 12 SC Duplex MM adapt.,klizni mehanizam
FO Panel napunjen sa 12 SC Duplex MM adapt.,klizni mehanizam..
8.211,47 Din
sa PDV-om: 8.211,47 Din
FO Panel napunjen sa 12 SC Duplex adapt SM, klizni mehanizam
FO Panel napunjen sa 12 SC Duplex adapt SM, klizni mehanizam..
9.074,26 Din
sa PDV-om: 9.074,26 Din
FO Panel12 SCD slot.,klizni mehanizam,2xuvodnik&splice kaset
FO Panel12 SCD slot.,klizni mehanizam,2xuvodnik&splice kaset..
8.256,09 Din
sa PDV-om: 8.256,09 Din
FO Pane 24SCD slot.,klizni mehanizam,2xuvodnik&splice kaset
FO Pane 24SCD slot.,klizni mehanizam,2xuvodnik&splice kaset..
8.330,47 Din
sa PDV-om: 8.330,47 Din
Nadgradna 8-port SC duplexkutija ,bela
Nadgradna 8-port SC duplexkutija ,bela..
6.991,65 Din
sa PDV-om: 6.991,65 Din
Nadgradna zidna kutija za 24SCduplex adaptera dupla vrata
Nadgradna zidna kutija za 24SCduplex adaptera dupla vrata..
27.669,07 Din
sa PDV-om: 27.669,07 Din
Wall box slim 24 SC simplexadaptera prazna sa 1 vratima
Wall box slim 24 SC simplexadaptera prazna sa 1 vratima..
20.826,18 Din
sa PDV-om: 20.826,18 Din
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 16xST pigtail
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 16xST pigtail..
29.007,89 Din
sa PDV-om: 29.007,89 Din
Klizni panel prazan za do16 STmultimodnih adaptera
Klizni panel prazan za do16 STmultimodnih adaptera..
7.289,16 Din
sa PDV-om: 7.289,16 Din
Klizni panel napunjen sa 24 ST MM adaptera
Klizni panel napunjen sa 24 ST MM adaptera..
8.627,99 Din
sa PDV-om: 8.627,99 Din
Klizni panel sa 24 ST adapteraSingleMode
Klizni panel sa 24 ST adapteraSingleMode..
12.198,19 Din
sa PDV-om: 12.198,19 Din
19"panel prazan 24 LCD 24 SCSza 24 LC duplex ili 24 SC simp
19"panel prazan 24 LCD 24 SCSza 24 LC duplex ili 24 SC simp..
7.586,68 Din
sa PDV-om: 7.586,68 Din
19" Panel sa 12 SC Duplex OM4OM4 ,erica violet adapteri
19" Panel sa 12 SC Duplex OM4OM4 ,erica violet adapteri..
12.644,47 Din
sa PDV-om: 12.644,47 Din
19" Panel sa 12 SC Duplex MultiMode,klizni pun
19" Panel sa 12 SC Duplex MultiMode,klizni pun..
8.211,47 Din
sa PDV-om: 8.211,47 Din
Prikazati kao : Listu / Matricu
Prikaz:
Sortiranje po: